درباره ما

ما که هستیم؟

شرکت اِوِن دکور با توجه به داشتن تجربه بلند مدت در ساخت آرایه های چوبی مسکونی و اداری و همچنین همکاری با کارگاه های ساخت قطعات فلزی و رنگ کاری در سال 1400 تصمیم گرفت در کنار فعالیت خود، به صورت محزا شروع به ساخت محصولات دکوراتیو نماید. این محصولات عبارتند از کنسول،میز تلویزیون، میز پزیرایی، میز تحریر و... .

فرم بیشتر این ارایه ها  استفاده سبک های مدرن و تلفیق فلز ،پارچه و سنگ با ارایه های چوبی می باشد.

هدف این مجموعه ساخت محصولاتی با کیفیت بالا و ظرافت می باشد

  • میز تلویزیون
  • کنسول سالن
  • میز پذیرایی
  • میز تحریر

3 سال تجربه

حرفه ای ، مقرون به صرفه و ما همیشه
آماده خدمت هستیم.

تاریخچه ما

کارهایی که انجام دادیم

ما با توجه به داشتن تجربه بلند مدت در ساخت آرایه های چوبی مسکونی و اداری و همچنین همکاری با کارگاه های ساخت قطعات فلزی و رنگ کاری در سال 1400 تصمیم گرفتیم در کنار فعالیت خود، به صورت محزا شروع به ساخت محصولات دکوراتیو نماییم

97

رضایت مشتری

94

کیفیت بالا

95

تنوع محصولات

آمار و ارقام ما

نتایج بدست آمده توسط ما

۲۰+سال تجربه
۳۵مشتری خوشحال
۴۶+همکاری با کارگاها
۳۳+تنوع محصولات

سوالات متداول شما

اگر سوالی دارید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید

کیفیت محصولات چطور است؟

تمامی محصولات از بهترین متریال استفاده شده و تماماً مطابق با مشخصات درج شده در توضیحات محصول می‌باشد.

بهترین جنس برای میزهای تحریر چیست؟

استفاده از چوب و ام‌دی‌اف بیشتر از دیگر موارد در ساخت میزهای تحریر کاربرد دارد. در ساخت میزهای تحریر، عموماً از موادی چون شیشه، فلز، چوب و ام‌دی‌اف استفاده می‌شود و در مواردی، نئوپان را نیز به کار می‌گیرند. اما مساله‌ای که وجود دارد، این است که استفاده از میزهای چوبی و ام‌دی‌اف، دوام و جذابیت بیشتری خواهند داشت.

ابعاد مناسب میزهای تحریر چیست؟

ابعاد مناسب، بسته به چاق یا لاغر بودن و قد افراد متغیر خواهد بود. اما حالت کلی این است که زانوها باید در زاویه ۹۰ درجه قرار گرفته و فاصله کتاب و چشم فرد به گونه‌ای باشد که گردن شخص، بیشتر از ۹۰ درجه خم نشود. همچنین، وضعیت دست‌ها باید به گونه‌ای باشد که مچ‌ها و آرنج در یک امتداد بوده و آرنج‌ و بازو، زاویه‌ای ۱۱۰ درجه‌ای نسبت به هم پیدا کنند.

 

چه نوع صندلی‌هایی برای قرارگیری پشت میزها مناسب‌ترند؟

این موضوع نیز بستگی به نوع کاربری میز خواهد داشت. در صورتی که میز کار شماست، بهتر است از صندلی‌های چرخ‌دار استفاده کنید که متناسب با ارگونومی بدن طراحی شده‌اند. در مواردی که مربوط به میز مطالعه و یا نوشتن هستند، نیز بهتر است از صندلی‌های ثابت که پشتی مناسبی داشته باشند، بهره‌مند شوید.